Aj dvaja sú rodina

Keď som pred pár rokmi, čerstvo po svadbe, nalepovala na poštovú schránku štítok „rod. Seňková“, nielenže to bola obrovská zmena (priezviska a vstupu do nového rodu), ale aj očakávania ako túto rodinu čoskoro rozšírime.

A aj keď zatiaľ bez dieťatka, aj tak sme rodina.

… pretože AJ DVAJA SÚ RODINA.

Verím, že na energetickej úrovni, keď pozývame ďalšiu dušičku do nášho života sme už teraz rodina troch, možno štyroch 🙂

Pretože alchýmia počatia zrodenia nového života sa nedeje len na úrovni fyzickej (spojenie spermie a vajíčka), ale aj

  • mentálnej (príprava byť sprievodcom ďalšej dušičke a „užívať si“ obrovský osobný rozvoj),
  • emocionálnej (neustále v sebe budovať a obnovovať sebadôveru v božské načasovanie)
  • spirituálnej (akokoľvek k nám dieťatko príde, či už prirodzene/ivf/adopciou … , bude to v súlade s plánom jeho duše)

Deti sú naši učitelia. A to ešte pred ich príchodom. Ne-plodnosť a ďalšie výzvy na ceste k vytúženému dieťatka nás pozývajú pustiť všetko, čo nám už neslúži a pripraviť sa na príchod novej dušičky, na zrodenie nášho nového Ja, oveľa vedomejšie.

Verím, že je to skvelý tréning (aj keď to nie je samozrejme prechádzka ružovou záhradou), aby sme boli vedomejší rodičia, ešte pred tým ako nás navštívia aj vo fyzickej realite.

A že je to niekedy sakra náročné a kolotoč plný vrcholov a pádov?

O tom niet pochýb.

A presne preto som pripravila vianočnú verziu online fertility KONGRESu ALCHÝMIA POČATIA (od 14.12.-16.12.2021), kde sa ponoríme do objavovania rôznych uhlov pohľadu na zrodenie nového života/na vedomé počatie trochu inak. Budeme skúmať prácu s našim fertility mindsetom a užijeme si aj rôzne fertility rituály.

Aj keď svoje vytúžené dieťatko ešte tieto Vianoce nedržíme v náručí, aj toto obdobie vieme využiť na to, aby sme do nového roka vstúpili na vlne plodnosti s väčšou radosťou a ľahkosťou, s novými nápadmi ako našu cestu k dieťatku „okoreniť“.

Ale kým fertility kongres vypukne, poďme tak spraviť už teraz.

🎄 TIP OD MIRKY :

Začnite svoj vlastný rodinný rituál.

advent a vianoce na vlne plodnosti

Aj keď sme zatiaľ len dvaja, UŽ TERAZ si môžeme so svojím partnerom budovať vlastné vianočné rodinné rituály, o ktorých vzniku možno budeme o pár rokov s láskou rozprávať našim deťom.

Pretože AJ DVAJA SÚ RODINA.

Poďte sa so mnou podeliť do Facebook skupiny Alchýmia počatia, aké sú vaše obľúbené VIANOČNÉ RITUÁLY s vaším partnerom. Ak ich ešte nemáte, možno sa inšpirujete od ďalších žien.

Aj takáto „somarinka“ je plynutie na vlne plodnosti a môže nám pomôcť udržať fokus na svoju vlastnú cestu a povzbudiť nás svietiť aj naďalej AKO MAJÁK na cestu svojmu dieťatku.

To, že sa to ešte nedeje vo fyzickej rovine, ešte neznamená, že sa to už niekde „medzi nebom a zemou“ práve teraz nemanifestuje.

S láskou, 

Mirka

Miroslava Seňková
Inšpirujem ženy ako žiť plodne aj neplodnosť a kráčať v ústrety dieťatku napriek rôznym výzvam. Som autorkou jedinečnej Klubovne Alchýmia počatia, kde už teraz nájdeš pre seba viac ako 18 hodín plodnej inšpirácie na tému vedomého počatia a práce s fertility mindsetom. Môžeme sa stretnúť pár krát do roka naživo (v Bratislave) na fertility kruhoch, ale aj pravidelne v rôznych online fertility programoch. Viac o spolupráci so mnou . A prečo Dúhová Mama? To rýchlo zistíš tu.

V Klubovni nájdeš rôzne rozhovory, webináre, workshopy, vizualizácie, tréningy ... jednoducho kopec plodnej inšpirácie ako pracovať so svojím fertility mindsetom a cestu k materstvu si tak užívať vo väčšom napojení na seba, ale aj svoje dieťatko ....