Aj dvaja sú rodina

Keď som pred pár rokmi, čerstvo po svadbe, nalepovala na poštovú schránku štítok „rod. Seňková“, nielenže to bola obrovská zmena (priezviska a vstupu do nového rodu), ale aj očakávania ako túto rodinu čoskoro rozšírime.

A aj keď zatiaľ bez dieťatka, aj tak sme rodina.

… pretože AJ DVAJA SÚ RODINA.

Verím, že na energetickej úrovni, keď pozývame ďalšiu dušičku do nášho života sme už teraz rodina troch, možno štyroch 🙂

Pretože alchýmia počatia zrodenia nového života sa nedeje len na úrovni fyzickej (spojenie spermie a vajíčka), ale aj

  • mentálnej (príprava byť sprievodcom ďalšej dušičke a „užívať si“ obrovský osobný rozvoj),
  • emocionálnej (neustále v sebe budovať a obnovovať sebadôveru v božské načasovanie)
  • spirituálnej (akokoľvek k nám dieťatko príde, či už prirodzene/ivf/adopciou … , bude to v súlade s plánom jeho duše)

Deti sú naši učitelia. A to ešte pred ich príchodom. Ne-plodnosť a ďalšie výzvy na ceste k vytúženému dieťatka nás pozývajú pustiť všetko, čo nám už neslúži a pripraviť sa na príchod novej dušičky, na zrodenie nášho nového Ja, oveľa vedomejšie.

Verím, že je to skvelý tréning (aj keď to nie je samozrejme prechádzka ružovou záhradou), aby sme boli vedomejší rodičia, ešte pred tým ako nás navštívia aj vo fyzickej realite.

A že je to niekedy sakra náročné a kolotoč plný vrcholov a pádov?

O tom niet pochýb.

A presne preto som pripravila vianočnú verziu online KLUBOVNE Alchýmia počatia, kde sa ponoríme do objavovania rôznych uhlov pohľadu na zrodenie nového života/na vedomé počatie trochu inak. Budeme skúmať prácu s našim fertility mindsetom a užijeme si aj rôzne fertility rituály.

Aj keď svoje vytúžené dieťatko ešte tieto Vianoce nedržíme v náručí, aj toto obdobie vieme využiť na to, aby sme do nového roka vstúpili na vlne plodnosti s väčšou radosťou a ľahkosťou, s novými nápadmi ako našu cestu k dieťatku „okoreniť“.

Špeciálna pozvánka 🙂 Založte si svoj vlastný rodinný rituál, aj „len“ vo dvojici.

 

Aj keď sme zatiaľ len dvaja, UŽ TERAZ si môžeme so svojím partnerom budovať vlastné vianočné rodinné rituály, o ktorých vzniku možno budeme o pár rokov s láskou rozprávať našim deťom.

Pretože AJ DVAJA SÚ RODINA.

O svoje obľúbené fertility rituály, rovnako ako si dopriať tie vianočné a pozývať svoje budúce dieťatko do nášho života vo väčšej ľahkosti a radosti, sa delím v klubovni v špeciálnom workshope „Ako si užiť Vianoce na vlne plodnosti“, ktorý obsahuje aj vianočnú fertility vizualizáciu. 

Aj takáto „somarinka“ a nové uhly pohľadu nás možu povzbudiť, aby sme aj naďalej svietili AKO MAJÁK na cestu svojmu dieťatku.

To, že sa to ešte nedeje vo fyzickej rovine, ešte neznamená, že sa to už niekde „medzi nebom a zemou“ práve teraz nemanifestuje.

Ak si budete chcieť dopriať Vianočný „fertility netflix“, ste srdečne vítané vo vianočnej Klubovni, ktorá naposledy otvorila svoje brány za symbolickú cenu ešte do 22.12.2022

 

Mirka

 

Miroslava Seňková
Inšpirujem ženy ako žiť plodne aj neplodnosť a kráčať v ústrety dieťatku napriek rôznym výzvam. Som autorkou jedinečnej Klubovne Alchýmia počatia, kde už teraz nájdeš pre seba viac ako 30 hodín netradičnej plodnej inšpirácie na tému vedomého počatia a práce s fertility mindsetom. Môžeme sa stretnúť pár krát do roka naživo (v Bratislave) na fertility kruhoch, ale aj pravidelne v rôznych online fertility programoch. Viac o spolupráci so mnou . A prečo Dúhová Mama? To rýchlo zistíš tu.