e-Booky a ďalšie DARčeky

Nájdete tu rôzne inšpirácie ako byť SAMA SEBE MAJÁKOM na ceste k dieťatku, aj keď sa dlhšie nedarí a stretávajú vás rôzne búrky.

Či už to bude formou textu alebo videa, verím, že si vás pritiahne práve to, čo teraz pre seba a svoju cestu k materstvu potrebujete.

Mirka 

mini-kurz Nalaď sa na svoje lono a dieťatko

3 dňová motivačná fertility výzva, ktorej sa zúčastnilo vo FB skupine Alchýmia počatia viac ako 160 žien už síce prebehla, ale to nevadí. 

Klikni na tlačidlo nižšie, vyplň svoju emailovú adresu a obratom ti pošlem všetky inšpirácie (a jednoduché techniky) AKO SA NALADIŤ NA SVOJE LONO A BUDÚCE DIEŤATKO. Určite si ich zamiluješ 🙂 

CENA: ZDARMA

Video Objím svoju ŽIARLIVOSŤ

Ako nájsť aj v bolestivej emócii žiarlivosti skryté posolstvo a objať ju s láskou?  Pozri si ešte chvíľu toto bonusové video k inak platenému online kurzu Lono plné života. Video má 37 minút.

CENA: ZDARMA

➡️ k VIDEO darčeku

Video DARY a VÝZVY cyklickosti

Ako pracovať s jednotlivými emóciami počas každej fázy cyklu na ceste v ústrety materstvu a využiť ich dary/výzvy vo svoj prospech? Nechaj sa inšpirovať krátkym videom odo mňa, ktoré má 17 minút. 

CENA: ZDARMA

➡️ k VIDEO darčeku

eBook NA VLNE PLODNOSTI

9 hravých spôsobov ako zostať na vlne plodnosti a v naladení na svoje budúce dieťatko, ešte pred jeho počatím.

eBook obsahuje aj ARTEterapeutickú omaľovánku navrhnutú špeciálne pre projekt Dúhová Mama a všetky úžasné ženy na ceste k dieťatku.

CENA: 5.90 EUR

➡️ k eBooku NA VLNE PLODNOSTI

eBook MAGICKÉ SLOVÁ podpory

Spoznajte jednoduché a pritom liečivé slová ako podporiť ženu pri skorej strate dieťatka. 

Súčasťou tohto eBooku je aj moja prednáška Sama sebou aj po potratoch z online konferencie pre ženy (Október 2020), vďaka ktorej som mala možnosť šíriť osvetu aj v tejto tabuizovanej téme.

CENA: ZDARMA

➡️ k Ebooku MAGICKÉ SLOVÁ PODPORY