Snažíte sa o dieťatko už niekoľko mesiacov, či dokonca roky a stále sa vám nedarí?

Sledujete si dôkladne svoj cyklus, chodíte na rôzne terapie, vyživujete svoje telo xy vitamínmi a dieťatko stále neprichádza? Ste z toho miestami nahnevaná, smutná, bez nádeje, že aj vy čoskoro pocítite vo svojom lone nový život?

Máte niekedy pocit, že by ste to najradšej vzdali a že toho snaženia už máte dosť?

Poviem vám jedno tajomstvo💞. Je úplne v poriadku cítiť nedôveru, rôzne strachy a pochybnosti v celý proces počatia.

Žiadna emócia nie je dobrá ani zlá. Preto vás pozývam objaviť NOVÉ a HRAVÉ spôsoby ako zostať na vlne plodnosti a v naladení na svoje budúce dieťatko, aj keď sa vám dlho nedarí.

eBook: 9 hravých tipov ako zostať na vlne plodnosti

Dennodenne nás stretávajú rôzne výzvy, ktoré sme si na našej ceste za dieťatkom predstavovali inak, ale kým vo svojom vnútri stále cítime, že sa svojho sna byť mamou nechceme vzdať, MÁ TO ZMYSEL.

Aj preto som pre vás spísala 9 osvedčených tipov, ktoré využívam na svojej ceste za dieťatkom od r.2016, keď sama začnem pochybovať.

Vyplňte formulár a už za chvíľu budete môcť objaviť aj vy dary 🤰 čakania a vyskúšať si, aké jednoduché je naladiť na svoje budúce dieťatko.

Verím, že odkedy sme pocítili túžbu byť mamou, naše spojenie s dieťatkom bolo nadviazané a je našou zodpovednosťou si toto napojenie a dôveru v naše materstvo udržiavať a starať sa o seba s láskou.

OBJAVME spoločne AKO SI hravou formou CESTU ZA DIEŤATKOM užiť.

S láskou pre vás tvorí, Mirka

Ukážka z eBooku 9 hravých spôsobov ako zostať na vlne plodnosti