Možno aj vy ste sa ocitili v "tajnej" skupine, do ktorej nechce nikto patriť. Do skupiny žien, ktoré prišli v prvom trimestri o svoje bábätko a okolie sa na vás nechápavo pozerá, prečo toľko smútite, lebo "Veď to bolo iba na začiatku", či "Veď to ešte nebolo dieťa" a podobné zraňujúce slová.

Tým, že naše okolie bagatelizuje skorú stratu dieťatka, to ešte neznamená, že sa veľkosť smútku meria číslom týždňa tehotenstva. Strata je strata a je sprevádzaná žiaľom, hnevom, pocitom viny, hanby, samoty, či beznádeje.

eBook: Utajené emócie

Na kolotoč emócií, ktorý sa spustí skôr, či neskôr, nás nikto nedokáže pripraviť.

Čo však ale vieme pre seba spraviť, je nechať svoje emócie vyplávať napovrch (aj keď to nebude vôbec ľahké) a dovoliť im, aby nás liečili. Verím, že ich zdieľaním liečime nielen seba, ale aj svoje okolie.

Pozývam vás do svojho sveta po opakovanej strate dieťatka v 1.trimestri, keď som strácala a nachádzala samú seba, aby som nakoniec pochopila a s láskou prijala, prečo sa o spontánnych potratoch tak málo hovorí ...

Vyplňte formulár a už za chvíľu budete môcť nazrieť pod povrch emócií, ktoré sprevádzajú stratu dieťatka a život potom.

Verím, že ak sa otvoríme svojej zraniteľnosti, objavíme v sebe neskutočnú silu, ktorá nám pomôže v integrovaní straty našich nenarodených detičiek do každodenného života alebo pri neskoršej snahe znova sa pokúšať o bábätko.

OBJAVME spoločne AKO SA ZNOVA NADÝCHNUŤ, aj s prázdnym náručím.

S láskou pre vás tvorí, Mirka

Ukážka z eBooku Utajené emócie

Ukážka z eBooku Utajené emócie

Ukážka z eBooku Utajené emócie