Fertility kartičky

Možno vám padol pohľad na jednu kartu, možno ste len zvedavé, čo sa skrýva na druhej strane.

Fertility kartičky sú krásna a hravá forma ako sa dá naladiť na seba, na svoje dieťatko a možno získať aj inšpiráciu, či povzbudenie.

Poďme to spolu objaviť.

Afirmačná kartička číslo 1:

Každá situácia je príležitosťou na rast a liečenie

Kartička č.1 s odkazom od budúceho dieťatka:

ÁNO, to som bol/a ja. Vnímaj znaky, symboly a myšlienky.

Táto kartička nás krásne pozýva, aby sme svoju pozornosť smerovali na situácie, ktoré sa zdajú možno bezvýznamné, ale je v nich „mágia“ komunikácie so svojím budúcim dieťatkom.

Afirmačná kartička číslo 2:

Moje dieťatko cíti moju lásku.

Osobne verím, že odkedy sme sa rozhodli darovať život a pocítili túžbu stať sa mamou, naše spojenie s dieťatkom bolo nadviazané a nie je to len jednosmerná komunikácia, ale obojstranná. A práve tá komunikácia od dieťatka k nám bude cez rôzne symboly, pocity, či myšlienky.

A nie nenamýšľate si to, ale cítite to. Srdcom.

Kartička č.2 s odkazom od budúceho dieťatka:

Komunikujem s tebou cez tanec a pohyb. Iba počúvaj. Svojím telom.

Verím, že sa vám tieto kartičky páčili a aj keď možno zo začiatku nebude ich posolstvo jasné, nechajte to v sebe pár dní doznieť.

Spôsobov ako sa ladiť na seba a svoje dieťatko je nekonečne veľa, podľa toho s čím rezonujeme, či sme viac na obrazy a máme farebnú predstavivosť, alebo sme skôr na pocity v tele a cítenie, možno je naším talentom spev a radi sa prepájame zvukovo so svojím dieťatkom. Možno sme viac analytické a potrebujeme písať svoje myšlienky na papier, možno sme viac na farby a potrebujeme kresliť, aby k nám prišli rôzne uvedomenia.

Je to krásna objavná cesta, nielen seba ako budúcej mamy, ale aj seba ako ženy.

Ak by ste sa chceli ponoriť do alchýmie počatia ešte hlbšie, pozývam vás do zážitkového online klubu, ktorý je založený na mesačnom (nezáväznom) členstve.

S láskou,

Mirka.

P.S. Tieto krásne kartičky (s fertility afirmáciami) sú od Nancy Mae, ktorej knihu The Energetic Fertility Method odporúčam, ak aj s vami rezonuje holistický prístup k počatiu.

Prvá kartička sa napríklad spája so 6. čakrou a našou intuíciou, ktorá sa oslabuje práve pochybnosťami, či budem niekedy mamou, donosím dieťatko … a v tomto stave pochybností sa veľmi ťažko manifestuje vítanie nového života …

Dá sa to však veľmi jednoducho a aj hravou formou zmeniť. Jedna z možností je aj pridať sa do klubu Alchýmia počatia 🙂

Miroslava Seňková

Som mama 2 anjelov a inšpirujem ženy ako kráčať k dúhovému dieťatku s radosťou a ľahkosťou. S vášňou neustále objavujem hĺbku alchýmie vedomého počatia a holistický prístup k plodnosti.

Som autorkou viacerých FERTILITY VIZUALIZÁCIÍ Ako sa naladiť na seba a svoje budúce dieťatko, ako aj online kurzov , kde sprevádzam ženy ako si cestu k materstvu užívať a nielen prežívať, ešte pred počatím dieťatka.

Pokiaľ vám chýba podporná skupina na ceste k materstvu, pridajte sa do uzavretej skupiny na Facebooku Alchýmia počatia nového života , kde nájdete ďalšie plodné inšpirácie.

Viac o mojej ceste si prečítate tu.