• Možno aktuálne NEMÁŠ čas, chuť alebo financie zúčastniť sa niekoľkotýždňového online programu s mojou osobnou podporou ...
  • Možno preferuješ POMALŠIE tempo a chceš mať prístup k oáze plodnej inšpirácie kedykoľvek ...
  • Možno si na tieto stránky narazila náhodou a CHCEŠ ma NAJPRV bližšie SPOZNAŤ a zistiť, či energetická práca s plodnosťou s tebou rezonuje ...

Ak si sa v niečom z toho našla 🙂 tak potom je online klubovňa

♥ PRE TEBA ♥

V klubovni nájdeš VIAC AKO 18 HODÍN inšpirácie na rôzne témy ako pracovať so svojím mindsetom, či emóciami a cestu k dieťatku si tak užívať vo väčšom flow ....

A ďalší obsah bude postupne len pribúdať

Ponor sa so mnou do objavovania alchýmie počatia už dnes.

Za posledný rok som vytvorila jedinečnú oázu plnú plodnosti

(workshopy, výzvy, kongres, webináre, online programy)

vďaka ktorej si už niekoľko stoviek žien v mojom sprevádzaní načerpalo liečivú inšpiráciu na svoju cestu v ústrety dieťatku

a to aj napriek rôznym výzvam

(neplodnosť, potraty, ivf ...) 

 

Čo všetko už nájdeš V KLUBOVNI?

KURZ Energetický fertility reštart

Intenzívny TRÉNING Rande so strachmi

Online KONGRES Alchýmia počatia

ale aj Webináre

  • Vedomé počatie, IVF
  • Ako na to (ne)myslieť
  • Menarché a (ne)plodnosť

Workshopy & ďalší hodnotný obsah

  • Cyklické emócie/Žiarlivosť/Smútok
  • Vianoce na vlne plodnosti
  • Výzvy, vizualizácie, eBooky ...

Pozri sa, čo hovoria žienky, ktoré si už vyskúšali niektorý z kurzov a pozývajú už dieťatko do svojho lona z úplne novej úrovne energie.

Spätné väzby na 4 týždňový kurz Energetický fertility reštart

Mirko, Tvá práce je neuvěřitelná! Vnášíš do tématu ne/plodnosti nadhled a svěží energii. Tvůj kurz ke mě přišel ve správnou dobu a takto by to měly vnímat všechny ženy, které nad kurzem přemýšlejí. Že chtějí něco jiného, než se teď mainstreamově nabízí. Lekce mi daly nahlédnout pod pokličku mých strachů, na to, kam a co poutá mou pozornost, dala jsi nám skvělé praktické tipy, jak se vrátit k sobě, jak nebýt přehlcená, jak jít děťátku vstříc a správně se rozhodovat na této cestě.
Alena
Vďaka tomuto výživnému kurzu som mala nádhernú možnosť ponoriť sa ešte hlbšie do seba, svojich túžob, ale aj strachov a myšlienok, ktoré súvisia s mojou cestou k bábätku. Mirkine sprevádzanie je veľmi jemné, a zároveň pre mňa nesmierne hlboké a silné. A práve techniky, ktoré ma zo začiatku možno najviac odrádzali, boli pre mňa tie najsilnejšie. Určite odporúčam vyskúšať práve to, kde sa nám otvárajú najväčšie strachy a cítime tam akýsi odpor. Ďakujem Miri za tvoju úžasnú jemnosť a autenticitu. Veľmi si vážim, že dokážeš vždy do kurzu vniesť aj obrovskú dávku autentickosti a príbehov zo svojho života.
Zuzka
Kurz jsem si naplno užila a byla jsem moc ráda, že jsem do něj vstoupila. Trošku jsem váhala, jestli do něj vstoupit, protože motivace postupem času pomalu odpadá, ale díky kurzu jsem dostala velkou nálož energie. Našla jsem v něm spoustu tipů, jak pracovat se svými emocemi a zvládat tak lépe svoji cestu k děťátku. Mirka Tě krásně každou témou provede, vše vysvětlí, odpoví na otázky a dodá motivaci. Sebeláska a opečovávání se v kurzu nechybí, je krásné plout na této vlně. Cenné je také sdílení ostatních žen, najednou v tom nejsi sama a máš komu říct o svých trápeních.
Veronika
Kurz je strašně milý a pohodový. Přináší "nová" témata a hlavně "jiný" pohled na celou problematiku "plodnosti". Je zkrátka takovým pohlazením po duši a nabitím na cestě k sobě samé a vytouženému cíli.
Pája
Keď chceme dávať, potrebujeme najprv mať z čoho dávať. Fertility reštart pomáha ženám na ceste k dieťatku doplniť svoje zdroje prostredníctvom sebapoznania a práce na sebe. Poskytuje mnoho užitočných tipov, ako sa energeticky naladiť na svoje dieťa a materské ja aj počas obdobia, keď sa nedarí.
Dana
Kurz sa mi veľmi páčil. Od prveho videa som cítila, že to je správna cesta. Všetko bolo vedené a vysvetlené veľmi jemne, ľudsky, žensky, ale k veci. Ďakujem.
Dária
Tento kurz byl pro mě novým impulzem, jak se dívat na cestu k děťátku, která mi už připadala bezvýznamná a ztracená. Dal mi sílu znovu důvěřovat procesu života a pochopit sebe sama, cestu, jak pochopit mého muže, jak si teď život více užívat a ne ho jen prožívat. Děkuji své kamarádce, že mi Tě Miry doporučila a velmi děkuji i tobě, jaká jsi, jak dokážeš touto cestou krásně vést a být inspirací :-).
Kateřina
Kurz Fertility reštart odporúčam všetkým ženám, ktoré sa už nejaký čas snažia neúspešne otehotnieť a pomaly strácajú nádej, že to raz vyjde. Mirka vytvorila ucelený ženský kurz a podpornú komunitu žien, ktoré sú na rovnakej ceste - práve zdieľanie autentických príbehov má liečivú silu. Najviac sa mi páčili videá o tom, čo nám na ceste k dieťatku energiu berie a energiu dáva - toto uvedomenie nám pomáha znovu získať silu potrebnú na ceste v ústrety dieťatku. Počas trvania kurzu som zistila, že som tehotná, čiže s kurzom už viac spokojná ani byť nemôžem. 🙂 Veľmi pekne ďakujem a kurz vrelo odporúčam!
Ivana
Na kurzu oceňuju laskavé, něžné a trpělivé vedení úžasné lektorky Mirky. Cítila jsem se opečovaná a hebce a laskavě doprovázená. Obohatilo mě sdílení s jinými ženami, jejich příběhy, obohatil mě pozitivní přístup k věcem a krásné techniky. Jako přidanou hodnotu vidím hlavně energii Tebe, Mirko, která je pro mě velmi výjimečná, možnost sdílet s dalšími ženami a možnost znovu se dotknout energie mateřství a děťátka.
Kateřina
Ano, určite by som ho odporučila ďalej. Išla by som do niečoho takéhoto hneď na začiatku snaženia, keď sa nedarilo. Hlavne preto, aby som sa nezacyklila v sebaľútosti a neodkladala všetko, lebo "čo ak otehotniem". Otvárala sa novým pohľadom a technikám sebarozvoja. Aj vďaka tvojím kurzom som si uvedomila, že ako je dôležitý sebarozvoj, spracovanie strachov, uvedomenie si veľa veci okolo, aj spirituálna stránka, lebo duša dieťatka sa vie na nás napojiť ešte pred počatím a krásne nás viesť, rozvíjať a komunikovať s nami. Dostať nás na vibračnú a spirituálnu úroveň aká je pre neho potrebná.
Andrea
Kurz by som odporučila absolútne všetkým ženám, ktoré majú pocit že sa v tom celom snažení o miminko strácajú alebo im dochádzajú sily a chuť bojovať ďalej. Alebo stoja na rázcestí a nevedia ktorým smerom sa pohnúť. Vstúpila som do tohto kurzu bez akýchkoľvek očakávaní a našla som to čo som úprimne potrebovala. Tento kurz mi dal smer, nevedela som či doprava alebo doľava ale teraz viem. A dal mi NÁDEJ, ktorá sa pomaly ale isto vytrácala z mojho života. Dal mi nový NÁHĽAD na tému počatia,chuť, inšpiráciu, SILU a pocit že v tom nie som sama. Otvoril mi pomyselné dvere, ktoré som doteraz mala zatvorené a nechcela som ich otvoriť. Našla som svoj smer a verím, že ak sa budem toho držať moje šance na otehotnenie budú omnoho omnoho vačšie.
Linda

... ďalšie desiatky referencií na spoluprácu so mnou nájdeš aj tu.

Stála by väčšia sebadôvera a nový uhol pohľadu na cestu vedomého počatia za tvoju investíciu

35€

ZHRNUTIE, čo všetko získaš:

 

✅ Prístup k 18 hodinám plodnej inšpirácie na tému vedomého počatia (v hodnote viac ako 290€)

 

✅ Obsah v členskej sekcii si môžeš prechádzať celý mesiac

 

✅ Nové uhly pohľadu na alchýmiu počatia ako aj silne transformačné techniky → ako pracovať so svojím fertility mindsetom a znovuobjaviť v sebe silu a dôveru na ďalšiu cestu (v nevyčislíteľnej hodnote)

... ale to nie je všetko 😉 ďalšie mesiace sa môžeš tešiť na tieto novinky

Podcast "Fertility jednohubky" 

Workshop "Mamy novej doby"

a ďalšie prekvapká 🙂

 

Ak cítiš volanie, poď do toho hneď teraz

A neodkladaj svoju vnútornú pohodu na až potom ...

 

Kto pre teba tvorí s láskou oázu plodnosti?

Som tvorivá duša, milujem písanie, autentické rozhovory, ale som aj mama dvoch anjelov a na ceste k materstvu od roku 2016.

Viem koľko sily (a odvahy) je potrebné v sebe deň čo deň objaviť, aby nám cesta k vytúženému dieťatku viac dávala ako brala.

Vďaka tomu vznikol aj môj srdcový projekt 🌈🤰Dúhová Mama - mama, ktorá čaká na svoje "dúhové dieťatko" (rainbow baby), ktoré možno príde ako dúha po búrke (výzvy ako potraty, neplodnosť, ivf ...).

Mojou vášňou je neustále objavovať nové uhly pohľadu na holistický prístup k plodnosti a preto sa s láskou delím o transformačné (fertility) techniky na prácu s našou mysľou a emóciami, ktoré osviežia aj niekoľkoročné čakanie nádejou a dodajú tak silu na ďalší krok v ústrety vytúženému dieťatku, ale aj naspäť k sebe samej.

Ak máš akékoľvek otázky, napíš mi vopred na mirka@duhovamama.sk.