Kongres Alchýmia počatia

Do prvého ročníka online fertility kongresu prijalo pozvanie 12 skvelých hostí, s ktorými sme sa pozreli na alchýmiu počatia z rôznych uhlov pohľadu.

Vybrala som témy, ktoré mňa samú zaujímali na mojej vlastnej ceste k dieťatku a prinášajú do zrodenia nového života iný pohľad, pretože prepájajú telo-myseľ-emócie a dušu.

Krátku ukážku rozhovorov si môžete pustiť nižšie. Záznam celého kongresu (viac ako 550 minút) nájdete v Klubovni Alchýmia počatia, kde môžete kedykoľvek vstúpiť.

Prvý deň kongresu bol venovaný téme VEDOMÉ POČATIE, IVF :

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Druhý deň kongresu bol venovaný téme MYSEĽ, EMÓCIE :

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tretí deň kongresu bol venovaný téme FERTILITY RITUÁLY :

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Je mi cťou, že sme v kongrese mohli prepojiť zaujímavé (aj často tabuizované) témy a inšpirovať stovky žien v ústrety dieťatku.

Verím, že tak ako sa (z)rodí nový život, (z)rodí sa aj naše nové Ja. A túto dobrodružnú cestu v ústrety dieťatku stojí za to preskúmať z rôznych uhlov pohľadu.

(Mirka Seňková – Autorka projektu Dúhová Mama a online fertility kongresu)

Teším sa na druhý ročník a ak sa budete chcieť dovtedy prepojiť online 🙂 , sledujte moju Facebook stránku Na vlne plodnosti s Mirkou pre ďalšie novinky alebo si hneď teraz vypočujte tieto úžasné rozhovory v Klubovni Alchýmia počatia, kde okrem nich nájdete ďalšie tréningy na prácu s fertility mindsetom a rôzne inšpirácie ako zostať na vlne plodnosti, aj keď sa dlho nedarí.

S láskou,

Mirka.

Miroslava Seňková
Inšpirujem ženy ako žiť plodne aj neplodnosť a kráčať v ústrety dieťatku napriek rôznym výzvam. Som autorkou jedinečnej Klubovne Alchýmia počatia, kde už teraz nájdeš pre seba viac ako 30 hodín netradičnej plodnej inšpirácie na tému vedomého počatia a práce s fertility mindsetom. Môžeme sa stretnúť pár krát do roka naživo (v Bratislave) na fertility kruhoch, ale aj pravidelne v rôznych online fertility programoch. Viac o spolupráci so mnou . A prečo Dúhová Mama? To rýchlo zistíš tu.