podpora pre MAMY ANJELOV

Strata dieťatka v ktoromkoľvek týždni tehotenstva si zaslúži uznanie a žena podporu. Rovnako ako bezpečné prostredie (a nie bagatelizovanie) na zdieľanie všetkých emócií, na ktoré sa nedá vopred pripraviť ani urýchliť ich liečenie.

Mirka 

Pre telo aj dušu

BALÍK PODPORY pre telo aj dušu je vyskladaný z rôznych terapeutických pomocníkov pre sebaláskavý čas nielen v období šestonedelia, ale aj kedykoľvek neskôr po strate dieťatka ...

Chcem zistiť viac informácií

NAŠE PRÍBEHY

Autentické príbehy žien, plné sily a odvahy, ale aj smútku a procesu liečenia po strate dieťatka ...

Ak aj s vami rezonuje podeliť sa o svoj príbeh, neváhajte sa mi ozvať na mirka@duhovamama.sk, pretože zdieľanie je liečivé alebo sa pridajte do FB skupiny Mamy anjelov

Mamy anjelov - Príbehy

eBook MAGICKÉ SLOVÁ podpory

Spoznajte jednoduché a pritom liečivé slová ako podporiť ženu pri skorej strate dieťatka. 

Súčasťou tohto eBooku je aj moja prednáška Sama sebou aj po potratoch z online konferencie pre ženy (Október 2020), vďaka ktorej som mala možnosť šíriť osvetu aj v tejto tabuizovanej téme.

CENA: ZDARMA

➡️ k Ebooku SLOVÁ PODPORY

Ak ste o dieťatko prišli a hľadáte priestor na bezpečné zdieľanie, pridajte sa do našej uzavretej skupiny na Facebooku, ktorá je naplnená láskavou podporou od žienok, ktoré sú tiež mamy anjelov.

Online konferencia SAMA SEBOU

Pozývam vás na moju video prednášku z online konferencie SAMA SEBOU, ktorá sa konala 21.10.2020, kde som mala možnosť zdieľať svoje skúsenosti na tému: SAMA SEBOU AJ PO POTRATOCH.

o čom bola prednáška - viac info

Nahlas o strate dieťatka v médiách

 

Žena po potrate nepotrebuje ľútosť ani súcit, ale bezpečné prostredie, kde môže byť sama sebou.
Som mama dvoch anjelov ... Rozhovor s Máriou Bernáthovou pre podcast Talkslow.
Otázky na telo od známej cestovateľky Veroniky Rosputinskej (SHEMAKESMETRAVEL).

Blogové články / Rozhovory

 

https://youtu.be/efNhhh2dGOg   Téma prechodových rituálov má pre mňa špeciálne na ceste k materstvu a po potratoch nesmierny význam, pretože je…
Celý článok
Téme šestonedelia, špeciálne po strate dieťatka, sa venuje veľmi málo (ak vôbec) pozornosti. Preto je mojím cieľom búrať tabu aj…
Celý článok
ROZHOVOR V rámci OKTÓBRA, ktorý je mesiacom zvyšovania povedomia o strate dieťatka, prijala pozvanie na ROZHOVOR Barbora Vörösová, pôrodná asistentka a zakladateľka…
Celý článok
Aj potraty sú pôrody a majú svoje šestonedelie. Aj ženy po strate dieťatka si zaslúžia oddych a čas pre seba,…
Celý článok
Téme šestonedelia po strate dieťatka sa neprikladá až taký význam a pritom sa tiež jedná o pôrod, aj keď v…
Celý článok
  Prvá časť - Môj príbeh Moja cesta k esenciálnym olejom a ich používaniu začala s prvým tehotenstvom. Keďže opatrnosti…
Celý článok

Verím tomu, že zdieľaním našich autentických príbehov sa liečime nielen my, ale aj naše okolie.

Dotkneme sa svojej duše, ale rovnako aj duše niekoho iného, kto sa cíti teraz osamelo, pretože len málokto rozumie jeho žiaľu. Možno o sebe pochybuje, či to celé ustojí a začína sa porovnávať.

Z pocitu osamelosti a nepochopenia prechádza do pocitu beznádeje a hanby, že nie je „v poriadku“. A pritom je úplne normálne zažívať ten chaos emócií a cítiť sa stratene v situácii, na ktorú neexistuje univerzálne riešenie.

Avšak príbehy, ktoré sa svojou otvorenosťou a zraniteľnosťou dotknú našej boľavej duše, v nás zanechajú stopu. Pre niekoho budú inšpiráciou, pre iného nádejou alebo potvrdením, že to, čo cíti, je absolútne v poriadku a nie je v tom sám.

S láskou pre vás tvorí, Mirka

Miroslava Seňková

Autorka projektu Dúhová Mama
Holistická sprievodkyňa vedomých žien na ich ceste za dieťatkom. Už piaty rok sa venuje téme vedomého počatia a búra tabu okolo (ne)plodnosti, či straty dieťatka. Viedla desiatky osobných konzultácií a jej vášňou je inšpirovať ženy nachádzať nové uhly pohľadov na svoju plodnosť a užívať si cestu k materstvu, napriek rôznym búrkam.