Dúhová Mama je

PROJEKT

o vedomej

PLODNOSTI

aj (po)

potratoch

Volám sa Mirka a pozývam vás objavovať alchýmiu počatia so všetkými odtieňmi dúhy

Som mama DVOCH ANJELOV a inšpirujem ženy ako kráčať k dúhovému* dieťatku radostne a s ľahkosťou.

Venujem sa téme (ne)plodnosti po strate dieťatka, vedomému počatiu a príprave na materstvo z holistického pohľadu.

Vytvorila som výživný 7 dňový fertility retreat LONO plné ŽIVOTA pre všetky vedomé ženy na dočerpanie síl pre telo aj dušu, počas cesty v ústrety materstvu. Som autorkou eBookov Na vlne plodnostiMagické slová podpory po potratoch.

Verím, že naša cesta za dieťatkom môže byť aj s rôznymi búrkami, ktoré nás stretnú, jedno veľké dúhové dobrodružstvo.

*Dúhové dieťatko (angl. rainbow baby) je pre mňa osobne dieťatko, ktoré k nám príde po rôznych "búrkach", či už sú to opakované potraty, neplodnosť, umelé oplodnenie. Avšak to neznamená, že akokoľvek nahradí svojich (nenarodených) súrodencov, ktorí majú v našich životoch svoje čestné miesto.

Projekt Dúhová Mama je postavený na dvoch hlavných pilieroch:

I. PLODNOSŤ a VEDOMÉ POČATIE

Inšpirácie pre ženy, ktoré kráčajú v ústrety dieťatku niekoľko mesiacov, či rokov a hľadajú povzbudenie a nový uhol pohľadu

II. STRATA DIEŤATKA a POTRATY

Podpora pre ženy, ktoré prišli o svoje dieťatko v ktoromkoľvej týždni tehotenstva, pretože každá strata je bolestivá a zaslúži si uznanie

eBook NA VLNE PLODNOSTI

eBook Ako zostať Na vlne plodnosti obsahuje 9 hravých tipov ako zostať v naladení na svoje budúce dieťatko, ešte pred jeho počatím

Online Kurz LONO PLNÉ ŽIVOTA

7 dňový FERTILITY RETREAT na prehĺbenie svojej cesty za dieťatkom naplnený rôznymi terapeutickými technikami na prepojenie sa so svojím lonom

Cyklická žena a DARY nášho CYKLU

Novo vznikajúci projekt venovaný prehĺbeniu darov nášho ženského cyklu, ucteniu si nielen ovulácie, ale aj menštruácie a ostatných fáz, ktoré v sebe ukrývajú kľúč ako si cestu k dieťatku užiť a nezblázniť sa :)

eBook MAGICKÉ SLOVÁ PODPORY

eBook Magické slová podpory po potratoch je pre každého kto nemá osobnú skúsenosť so stratou dieťatka a hľadá tie správne slová pre blízku osobu

Podporná FB SKUPINA

Podporná skupina na Facebooku na zdieľanie vášho príbehu so stratou dieťatka, ktorý je v bezpečnom kruhu prijatý s rešpektom a úctou

PRÍBEHY

Príbehy žien (anonymné), ktoré prišli o dieťatko a rozhodli sa podeliť o svoju cestu k materstvu cez Dúhovú Mamu s ostatnými ženami a dodať im tak nádej, či posvietiť svojim príbehom na ich vlastnú cestu

Novinky, čo sa aktuálne v projekte deje nájdete na

Instagrame

alebo Facebooku

Môžete si tiež prečítať najnovšie články na BLOGu:

Pozývam vás na moju video prednášku z online konferencie SAMA SEBOU, ktorá sa konala 21.10.2020, kde som…
Celý článok
ROZHOVOR V rámci OKTÓBRA, ktorý je mesiacom zvyšovania povedomia o strate dieťatka, prijala pozvanie na ROZHOVOR Barbora Vörösová, pôrodná…
Celý článok
Príbeh od Z. a jej skúsenosti s vyčkávacím prístupom (zamlknutý potrat) Aj ja som si tým prešla,…
Celý článok

stiahnuť si tieto eBooky zDARma:

Na vlne plodnosti

eBook zdarma

Slová podpory

eBook zdarma

Utajené emócie

eBook zdarma

alebo sa pridať do uzavretej FACEBOOK SKUPINY,

ak sa o dieťatko snažíte a nedarí sa alebo ste o dieťatko prišli a potrebujete podporu, uznanie, či povzbudenie od žien s rovnakou skúsenosťou:

Pred vstupom je potrebné vyplniť 3 otázky, pretože v skupine si budujeme bezpečné prostredie, kde je každý príbeh prijatý s úctou a rešpektom.

Ďakujem za pochopenie

Napísali ste o Dúhovej Mame ...

Dlho som si myslela, že som v tom celom jediná a nepoznala som inú ženu s podobnými zážitkami ako mám ja. Keď som však našla tvoj profil a neskôr aj skupinu na FB, je to ako balzam pre dušu. Tvoj IG som sledovala ešte pred druhým mimomaternicovým a myslím, že celé som to tak dobre zvládla práve vďaka nemu a doktorom, ktorí boli ku mne úprimní. Niekedy sa trochu bojím, že sa cítim tak dobre a tak v pohode, ale je to asi tým, že som spravila všetko čo bolo v mojich silách a neskôr všetko pre to, aby som sa pekne rozlúčila a poďakovala môjmu bábätku a tým pádom som hneď po týždni od operácie dostala menštruáciu ako znak, že moje telo je v pohode. Tak ďakujem ešte raz a teším sa, čo nám rok 2020 ešte prinesie 😊
Saška
Za mňa môžem jednoznačne povedať, že vďaka tvojmu zdieľaniu som si mnohé veci zvedomila, načerpala inšpiráciu a mnohé strachy pustila. To, že robíš osvetu v téme potratov a podpory plodnosti je skvelé. Ale zároveň to je tak intímna téma, že mnoho žien (aj vrátane mňa) ešte úplne presne nevie ako zdieľať spätnú väzbu pri podpore. A to nielen vo virtuálnom ale aj reálnom živote. Je to veľmi krehká záležitosť, dotýkajúca sa duše ženy, nie ako inšpirácia na skincare, ak to môžem takto zjednodušiť :-) Som veľmi vďačná za tvoj projekt aj prístup. Úplne úprimne a zo srdca. Prosím pokračuj v tom, čo robíš, lebo to robíš úžasne, má to obrovský zmysel, aj keď ako na každej ceste sa občas nájdu prekážky.
Lenka
Na tomto profile som našla skutočnú podporu. Mirka robí pre ženy úžasné veci. Pokiaľ sa dlho snažíte otehotnieť, po čase sa cítite frustrované, nahnevané, pri každej menštruácii plačete. Dúhová Mama vám ale ukáže druhú stranu. Ukáže vám, že je možné vnímať menštruáciu inak a tak isto vám ukáže, že sa dá cítiť vďačnosť za tú malú dušičku, ktorá vás na chvíľu navštívila. A hlavne o strate dieťatka rozpráva nahlas. Ak prídete o tú malú fazuľku vo vašom brušku, budete mať pocit, že sa vám zrútil celý svet. Dúhová Mama vám ale podá pomocnú ruku a vy zistíte, že v tom nie ste samy. Spracovať túto udalosť bude vďaka nej o niečo jednoduchšie.
Adriána
Veľmi šikovne si to celé dala dokopy. Musím sa ale priznať, že ma tá knižka dosť prekvapila. Nedokážem si predstaviť bolesť, čo ste každá jedna prežívala pri strate bábätka. Píšeš o ženách, ktoré museli prekonať potrat, ale pravda je taká, že som sa videla v každej vete. Tie pocity sú dosť podobné. Ako pri potrate, tak aj pri opakovaných neúspešných pokusoch otehotnieť. Ten pocit bezmocnosti, zlyhania, sebaobvinenia. Aj tie poznámky od okolia sú podobné. Od vtipných “Aspoň si to môžete s manželom bez strachu užívať. My po dvoch deťoch sa na seba radšej už ani nepozrieme.” po tie bolestivejšie “Na čo ešte čakáte? A koľko máš ty vlastne rokov? 40? Noo, to je už dosť”.
Mária(o eBooku Magické slová podpory po potratoch)
Hľadala som také stránky, keď som pred rokom potratila, ale tie tvoje mi google vtedy nenašiel. Skupina na Facebooku je super. Prečítala som kompletne tvoje webové stránky ... až ma zamrzelo, že už som na nich prečítala všetko ... takže veľký obdiv a vďaka Ti!
Tatiána(o uzavretej Facebook skupine)
Bože Mirka ty tvoríš také veci, že ja normálne asi obmedzím tvoje sledovanie, lebo mám chuť si to celé užiť a potom splodiť ďalšie dieťa. Fakt milujem tvoju tvorbu ❤️.
Lenka(o eBooku 9 tipov ako zostať na vlne plodnosti)
Stránku Dúhová Mama odporúčam všetkými desiatimi. ❤️ Mirke ďakujem za veľmi veľkú pomoc a inšpiráciu na mojej ceste k sebe. Na ceste k prijatiu, odpusteniu a pochopeniu. Za to ti Mirka patrí jedno veľké ďakujem a som rada že ťa mám. Žienky ktoré ste prišli o bábätko, nie ste v tom samé. Sme v tom spolu ❤️❤️🙏.
Natália
Mirečku jsem spoznala na Instagramu, kde vede svůj profil, který též velmi doporučuju. A jsem za to nesmírně vděčná, vnesla do mého života opět klid, porozumění a hlavně jistotu, že v těžkém období v tom žádná žena není sama, když blízké okolí nechápe. Mirečka je můj anděl strážný 😍 jak přežít dobu po potratu a nezblaznit se. Jen tak dál, dnes už bych si troufla říct, že ji považuju za kamarádku. Holky určitě kouknete a Mirečce napište. Nejste v tom samy 😍.
Eliška
Chcela by som vam poďakovať za to, že ste a že u vás vždy nájdem odpoveď, keď schádzam z cesty. Necítim zášť. Viem, že negatívne energie nám nepomôžu, ale nedarí sa nám otehotnieť, tak veľakrát nie som taká silná, ako by som si želala. Každý deň sa ale snažím prekonať samú seba a momentálne sa mi konečne darí pozerať na iné tehotné ženy bez sĺz a s tým, že im to prajem :) Dovolím si tvrdiť, že na tom máte obrovský podiel a je úžasné, čo robíte.
Alex(o eBooku Utajené emócie)
Chtela bych ti podekovat za tvou 14 denni vyzvu, velmi me to bavilo a bavi ❤️. Myslim, ze je moc fajn, ze to nas zeny tak nejak hezky spojuje tohle sdileni (hlavne teda ty, ktere cestu k miminku maji trochu trnitejsi).
Pavla(o 14 dňovej výzve na podporu plodnosti)