Miroslava Seňková

Som mama 2 anjelov, ktorá pomáha ženám kráčať k dúhovému bábätku radostne a s ľahkosťou.

Chcete opäť cítiť dôveru vo svoje telo, aj keď ste prišli o bábätko? Chcete objaviť aj vy dary z čakania na deň "D"? 

Hľadáte spriaznenú dušu, ktorá vás na tejto (dlhoročnej) ceste podporí a sama si zažila vrcholy aj pády spojené so snom stať sa mamou? 

Poviem vám jeden príbeh …

  • Moja cesta k materstvu začala pred viac ako troma rokmi, bez pokory k procesu zrodenia nového života a s obrovským tlakom stihnúť všetko ešte pred tridsiatkou.
  • Po OPAKOVANEJ STRATE dieťatka v prvom trimestri vyplávali na povrch hlboko ukryté (sebecké) motivácie stať sa mamou. Šliapla som "na brzdu" a vypla motor. Prijala som nerovný boj s niečím, čo ma prevyšuje. Pochopila som, že som odsunula svoj život na druhú koľaj.
  • Vystúpila som z kolotoča očakávaní a následných sklamaní. Prestala som prežívať a čakať, že všetko sa zázračné zmení AŽ POTOM, keď budem tehotná.

DVE čiarky na tehotenskom teste PRESTALI  definovať moju SEBAHODNOTU.

  • Pohľady na tehotenské brušká ma už krásne hrejú pri srdci, vyživujú a dávajú nádej. Začala som si vážiť dary svojej jedinečnej cesty k materstvu a konečne si cestu za bábätkom užívam. Teraz. Ešte pred jeho počatím.
  • Verím, že naladením sa na svoje telo cez prijatie darov našej ženskej cyklickosti, uznaním všetkých emócií a láskavým skrotením nepokojných myšlienok, sa manifestujú zázraky.
  • Vďaka tomu dôverujem v božské načasovanie a cesta za dúhovým bábätkom ma už nevyčerpáva. Práve naopak. Je jedným veľkým dobrodružstvom.

Dovoľte si INŠPIROVAŤ SA skupinou jedinečných žien a začnite si svoju CESTU MATERSTVA užívať:

Těším sa na vás v bezpečnom priestore vo vnútri💓

Miroslava Seňková

Autorka projektu Dúhova Mama, ktorý búra tabu o potratoch a vytvára platformu pre liečivé ženské zdieľanie.

Facebook stránka: Dúhová Mama

Facebook skupina: S radosťou v ústrety materstvu

Instagram: duhova_mama

Web: www.duhovamama.sk