intenzívne ONLINE KURZY

Ak vás láka objavovať alchýmiu počatia svojho budúceho dieťatka, ale aj svojho nového Ja, pripravila som pre vás intenzívne online kurzy, kde sa napojíte nielen na svoje lono, ale aj budúce dieťatko.

Mirka 

Fertility retreat LONO PLNÉ ŽIVOTA

je intenzívna nálož inšpirácie, kde sa nielen zazdrojujete na svojej ceste k dieťatku, ale prehĺbite aj svoje prepojenie s archetypom Matky a Milenky v nás. Prevediem vás rôznymi technikami ako sa dá cesta k dieťatku užívať (a nielen prežívať) a popritom mať dostatok energie.

Do kurzu s mojou osobnou podporou bude možné vstúpiť už čoskoro 🙂 Pre viac info sledujte @alchymiapocatia na Instagrame ...

už čoskoro 🙂

ALCHÝMIA POČATIA

3 MESAČNÁ VIP MENTORINGOVÁ SKUPINA v ktorej ideme poriadne do hĺbky...

V spoločnom kruhu budeme rozpúšťať a liečiť všetko čo nám na ceste k dieťatku už neslúži. Budeme experimentovať s účinnými technikami na prácu s mysľou, ošetríme cyklické emócie a naladíme sa na dušu nášho budúceho dieťatka. A to všetko v úzkom kruhu žien na jednej vlne.

Momentálne PLNE OBSADENÉ

S láskou pre vás tvorí, Mirka

Miroslava Seňková

Autorka projektu Dúhová Mama
Holistická sprievodkyňa vedomých žien na ich ceste za dieťatkom. Už piaty rok sa venuje téme vedomého počatia a búra tabu okolo (ne)plodnosti, či straty dieťatka. Viedla desiatky osobných konzultácií a jej vášňou je inšpirovať ženy nachádzať nové uhly pohľadov na svoju plodnosť a užívať si cestu k materstvu, napriek rôznym búrkam.