🎉 Letná párty plná PLODNOSTI v KONGRESE Alchýmia počatia ⇒

online KURZY & užšia spolupráca

Ak vás láka objavovať alchýmiu počatia svojho budúceho dieťatka, ale aj svojho nového Ja, pripravila som pre vás online kurzy, kde sa napojíte nielen na svoje lono, ale aj budúce dieťatko.

Mirka 

Fertility retreat LONO PLNÉ ŽIVOTA

je intenzívna nálož inšpirácie, kde sa nielen zazdrojujete na svojej ceste k dieťatku, ale prehĺbite aj svoje prepojenie s archetypom Matky a Milenky v nás. Prevediem vás rôznymi technikami ako sa dá cesta k dieťatku užívať (a nielen prežívať) a popritom mať dostatok energie.

Do online kurzu bude možné vstúpiť už čoskoro 🙂 Pre viac info sledujte @alchymiapocatia na Instagrame ...

už čoskoro 🙂

online KLUB

Pravidelná dávka inšpirácie ako zostať na vlne plodnosti

Aktuálne je prihlasovanie do klubu ukončené.

Opätovná možnosť vstúpiť do tejto oázy plodnosti, kde sa venujeme rôznym hravým fertility technikám (vizualizácie, cyklické emócie, rituálky, journaling) bude pravdepodobne na Jar 2022.

Ak sa chcete aj vy zamilovať do alchýmie počatia a svoju cestu k dieťatku si užívať, aj keď sa dlhšie nedarí, pridajte sa do kongresu Alchýmia počatia, ktorý začína už 27.7.2021 a čaká nás 11 skvelých rozhovorov.

Pre rok 2021 obsadené.

Intenzívny MENTORING

3 MESAČNÁ VIP MENTORINGOVÁ SKUPINA, v ktorej ideme poriadne do hĺbky...

V spoločnom kruhu budeme rozpúšťať a liečiť všetko čo nám na ceste k dieťatku už neslúži. Budeme experimentovať s účinnými technikami na prácu s mysľou, ošetríme cyklické emócie a naladíme sa na dušu nášho budúceho dieťatka. A to všetko v úzkom kruhu žien na jednej vlne.

Pre rok 2021 OBSADENÉ

S láskou pre vás tvorí, Mirka

Miroslava Seňková

Autorka projektu Dúhová Mama
Holistická sprievodkyňa vedomých žien na ich ceste za dieťatkom. Už piaty rok sa venuje téme vedomého počatia a búra tabu okolo (ne)plodnosti, či straty dieťatka. Viedla desiatky osobných konzultácií a jej vášňou je inšpirovať ženy nachádzať nové uhly pohľadov na svoju plodnosť a užívať si cestu k materstvu, napriek rôznym búrkam.