[Príbeh] Anjelik v našom živote …

Milá, Mirka,
píšem náš príbeh. Ak pomôže čo i len jednej žene, som šťastná. Je to už sedem rokov odvtedy, čo sme prišli o naše bábätko ešte v prvom trimestri tehotenstva. Cítim veľmi silnú potrebu zdieľať môj príbeh, pretože sa to stalo práve v Septembri.

Tešili sme sa na naše vytúžené bábätko. Všetko bolo v poriadku a zrazu som začala krvácať. Verdikt lekára bol jasný, bábätku nebije srdiečko aj napriek tomu, že zopár dní predtým bolo všetko v poriadku. Slová útechy boli v štýle: „To je normálne“. Uvidíte, o mesiac môžete by tehotná znova …

Bola som asi v 9. týždni tehotenstva a počuť, že to mám brať s nadhľadom sa dotýkalo mojej duše. Zrútil sa mi celý svet. Nikto mi nerozumel, mala som pocit, že som stratená v tomto svete. Prichádzali pocity sebaobviňovania, že som niečo urobila zle. Že som mala odísť z práce, aby som nebola pod tlakom. Že som sa možno málo tešila na dušičku, ktorá príde medzi nás.

Ach, bolo to zničujúce. Cítila som hnev na celý svet, ale aj na seba. Striedali sa pocity viny a ľútosti.

Teraz s odstupom času veľmi ďakujem nášmu malému anjelikovi, ktorý mi do života priniesol veľké poznanie. Zrazu som vystúpila z bludného kruhu a prehodnotila celý svoj život od piky. Bol to signál na zmenu. Prehodnotila som priority, odišla som zo stresujúcej práce a začala som sa venovať poznaniu seba samej. Pomohli mi motivačné knihy, meditácie a zmena myslenia.

Vystúpila som z pozície obete, odpustila som a poďakovala za životné učenie. Približne o rok potom sa nám narodil krásny synček. Prišiel ako veľký učiteľ do našich životov. Som úprimne vďačná a teším sa z každého dňa.

Zuzka

♥♥♥