[Príbeh] Nič nie je náhoda …

Anjelov milujem a som vďačná, že sprevádzajú náš život. Môj príbeh je príbeh nevedomej ženy, ktorá v minulosti nevedela čo chce. Možno vedela, ale nebola dosť silná na to, aby odišla. Zo vzťahu.

Naše deti cítia, či sú vítané alebo nie. Moje nebolo.

Keď som zistila, že som tehotná, veľmi som sa tešila. Avšak hádky a neustále ťahanice o niečo ma tak unavovali, že som zrazu nechcela. Dnes je mi trocha aj smutno, pretože viem, čo som spravila.

Dnes viem, ako deti od spojenia vnímajú každú našu myšlienku a tým si nesú vo vienku aj svoje črty.
Keď sme nechcení, máme pocit samoty, pocit strachu atď. Moje slniečko moju prosbu vypočulo. Je zbytočné sypať si popol na hlavu, dnes viem, že to tak malo byť.

Že nič v mojom živote nie je náhoda, že môj rod, moje ženstvo bolo boľavé a tým, že by prišla, niesla by to aj ona.
Bránila som sa tomu, ani som o tom nevedela. Je to nedávno, čo som zistila, že som bola ako dieťa znásilnená.
Moja pamäť bola vypnutá. Zapla sa, až keď som bola pripravená. Počas jednej terapie.

Všetko so všetkým súvisí

Vtedy som pochopila veľa vecí a už ako vedomá žena, vedomá seba samej som prosila moju malú o odpustenie.
Od určitej doby vnímam duchov a cítila som občas, že je pri mne. Potrebovali sme si odpustiť a preliečiť sa. Teda hlavne ja. Aby mohla už ísť.

Ľúbim ju a som jej vďačná, že prišla a naučila ma byť silnou. To bola jej úloha na tejto zemi. Naučiť ma, kto som.

Bolo to veľmi ťažké obdobie. Muž nechápal, prečo som stále smutná.
Ja som sa obviňovala a nevedela čo so sebou robiť. Tak som pustila naplno muziku a tancovala, potom išla peši z práce domov niekoľko kilometrov a fajčila. Teda ak sa to tak dá nazvať, neviem to, nerobí mi to dobre, ale vtedy som potrebovala tú psychickú bolesť vyrovnať fyzickou záťažou.

Po roku prišiel druhý spontánny potrat

Tento krát som ani nevedela, že som tehotná a sama som sa vyčistila. Nebola som v nemocnici. Potom, pri ďalšom tehotenstve prišli strachy, čo zasa bude…

Mám vďaka Bohu zdravé deti, ale na tom staršom bolo vidieť, ako je môj strach do neho premietnutý, v jeho ustráchanosti.

Je dôležité, aby sme vedeli, čo chceme, aby sme vedeli kto sme, aby sme deti s láskou očakávali.

Ja som to vedomie, aké mám dnes, v mojich tehotenstvách nemala. Začala som sa prebúdzať, až keď mali deti nejaký ten rôčik. Ale robila som najlepšie ako som vedela. Každá z nás máme svoju cestu.

Dnes som vďačná za všetko. Za všetky bolesti aj radosti, pretože vďaka nim som tým, kým som. Aj za muža, pretože som zistila, že nie on je zodpovedný za to ako sa cítim, ale len a len ja.

Ja som bola tá, ktorá držala v sebe svoje pocity a bála sa ísť s nimi von. Ja som bola tá slabá, ktorá si nestála za svojím pocitom. Ja som tá, ktorá tvorím svoj život. Toto poznanie bolo úžasné, on bol a vďaka Bohu stále je mojim učiteľom. Ako aj moje deti.

Ženy milé, z celého srdca vám prajem, aby vaše deti cítili vašu silu, lásku a nehu. 

Nebojte sa byť matkami. Je to krásne, občas únavné, ale krásne nás to rozvíja a učí. Čítala som, že skôr ako idú naše duše na zem si vyberajú, ktorej mame a otcovi sa narodia. Proste sa potrebujeme v tomto živote od nich naučiť, aby sa naša duša poliečila, zosilnela a vibračne narástla.

Tak som to pochopila teda ja a tak to aj cítim.

My ženy máme veľký dar. Sme nežné a citlivé stvorenia, ktoré dokážu byť aj silné.

Prajem všetkým ženám veľa krásnych a naplnených dní. Buďte šťastné samy so sebou. Hýčkajte sa a ľúbte sa, aby ste mohli byť ľúbené.

 

S.

♥♥♥

Miroslava Seňková
Som mama 2 anjelov a inšpirujem ženy ako kráčať k dúhovému dieťatku s radosťou a ľahkosťou. S vášňou pre objavovanie sa venujem téme VEDOMÉHO POČATIA z holistického pohľadu, ako aj vedomej PLODNOSTI po potratoch. Som autorkou eBooku ako zostať na vlne plodnosti ako aj eBooku Magické slová podpory po potratoch. Pokiaľ vám chýba energia na vašej ceste k materstvu, naskočte do 14 dňovej výzvy LONO plné ŽIVOTA. Viac o mojej ceste si prečítate tu.
Komentáre