Ďakujem všetkým ODVÁŽNYM ŽENÁM za zdieľanie ich príbehov, o ktoré sa so mnou podelili v priebehu posledných rokov. 

Spolu tak vytvárame liečivú platformu, ktorá prináša svetlo do života po strate dieťatka.

A to v ktoromkoľvek týždni tehotenstva.

 

Ak aj s tebou rezonuje podeliť sa o svoj príbeh alebo potrebuješ aktuálne podporu od žien, ktoré vedia aké to je .... pozývam ťa do podpornej Facebook SKUPINY MAMY ANJELOV.

Príbehy sú anonymne zverejnené na blogu v kategórii "Vaše príbehy / Mamy anjelov".

"Nie si obeťou, ak zdieľaš svoj príbeh. Ale tou, čo prežila a zapaľuje svet svojou pravdou.
A nikdy nevieš, kto práve tvoje svetlo, tvoje teplo a zúrivú odvahu potrebuje".

- Alex Elle -

Mimo maternice

Áno, chcela som myslieť pozitívne, na druhej strane som sa však nechcela tak veľmi ,,namotávať“ pozitívnym myslením na bábätko, nakoľko som mala veľké obavy z ... (čítať ďalej)

10 r. cesta za dieťatkom

Mám pocit ako keby to celé trápenie bolo v našej ženskej rodovej línii. Stále mám ešte zamrazene 2 embrya, ale mojím snom je otehotniet prirodzene ... (čítať ďalej)

Moje 600nedelie

V mojich predstavách to malo byť obdobie plné nekonečnej lásky radosti a vône bábätka. Ešte stále som vo fáze, v ktorej si veľa vyčítam, čo som mala urobiť inak ... (čítať ďalej)

Vraj máme 2 možnosti

Až do poslednej chvíle som dúfala, že ma čaká kyretáž no mýlila som sa. Sestrička prišla a povedala, že pôrod sa bude vyvolávať, hrozný pocit ... (čítať ďalej)

Moji andílci

Hezký den Mirko, sledovala jsem tvoji přednášku na konferenci Sama sebou. Nevěděla jsem, co přesně hledám, ale k samovolnému potratu u mě došlo dvakrát. ... (čítať ďalej)

Šťastie v nešťastí

Malo to byť ako silnejšia menštruácia. Asi som vďačná za toto ich „klamstvo“. Možno by ani nemali vedieť ženy realitu dopredu, lebo by do toho nešli ... (čítať ďalej)

Tehotenstvo po potrate

Po niekoľkých dňoch prišli kontrakcie, bolesti, presne ten istý scenár. Boli síce silnejšie, avšak večer ... (čítať ďalej)

Prázdna maternica bolí

Možnosť ďalšieho mimomaternicoveho všetci zamietali. Ja som sa potichu bála, ale nechcela som na to myslieť, aby ... (čítať ďalej)

Sme silné ženy

Prichádzali ďalšie mesiace a s nimi opäť plač. S priateľom sme sa rozhodli ísť do reprodukčného centra ... (čítať ďalej)

Jasmínka v našich srdcích

Člověk je tak silný, kolikrát je po pádu, či sražení na zem schopný vstát … kolikrát je schopen i přes překážky jít vpřed a bojovat ... (čítať ďalej)

Nezapomeneme nikdy

Nikdy jsem necítila takový strach, křikla jsem na manžela, aby zavolal záchranku. Byla jsem 19+3 týden těhotenství ... (čítať ďalej)

Raz sa nám to podarí

Pred svetom som sa tvárila, že sa nič nedeje, ideme ďalej, že tomu úplne rozumiem, ale po obdržaní výsledkov ... (čítať ďalej)

Než si k nám prišiel

Potom povedal „Vy ste rodičia, vy sa musíte rozhodnúť ako budete pokračovať“. Na tieto vety nezabudnem asi nikdy v živote ... (čítať ďalej)

Ja som iba mama

Všetky týždne boli ukážkové výsledky až na CTG  v 39tt: ,,Tu by mala byť srdcová činnosť, ale žiadna tam nie je. " ... (čítať ďalej)

Nikdy nezabudnem

Bol jún, my sme mali dva týždne pred svadbou a môjmu vtedy ešte snúbencovi napadlo, že by bolo fajn založiť si rodinu ... (čítať ďalej)

Moje okolie mlčalo

Ahoj Mirka, aj ja som dúhova mama a celý život mi to bude pripomínať vytetované srdiečko nad menami mojich dcér ... (čítať ďalej)

Moje ticho

Napriek zármutku a bolesti, ktorú striedala radosť, to bolo dokonalé. Stála som tam tehotná. V mojom tichu ... (čítať ďalej)

Neznesiteľný smútok zmizol

O bábätko sme prišli v 20tt. Bol to zamlčaný potrat. Ja som nič netušila, bolo mi len divne, že necítim pohyby ... (čítať ďalej)

Cesta k děťátku

V červnu přišla žádost o ruku a já jsem netrpělivě čekala na den, kdy budu moct počůrat ten zázračný papírek. Měla jsem pocit, že se mi dostavily snad všechny příznaky ... (čítať ďalej)

Najťažšie rozhodnutie

Náš príbeh sa začal v r. 2016, keď sme vysadili antikoncepciu, veď sa predsa v júni berieme a dieťatko sme si priali ... (čítať ďalej).

Ztráta dítěte je těžká zkouška

Děti jsem měla ráda a chtěla jsem je, ale až potom. Hlavně ne teď. V podstatě mi vyhovoval život, který jsem vedla ... (čítať ďalej)

Anjelik v našom živote

Je to už sedem rokov odvtedy, čo sme prišli o naše bábätko ešte v prvom trimestri tehotenstva. Všetko bolo v poriadku a zrazu som začala krvácať. Verdikt lekára bol jasný ... (čítať ďalej)

Som mama anjelov

🎶 Som mama anjela, jeho duša zletela, aby ma na chvíľu naplnila pocitom šťastia. Som mama anjela, jeho duša zletela, aby zas odišla a ja na sile tak rástla ... (vypočuť si celú pieseň)

Stratiť teba a nájsť seba

Keď sa spýtam samej seba kde začať? Príde odpoveď: v detstve. Moje detstvo? Žila som v sebadeštrukčnom programe ... (čítať ďalej)

Rozlúčka 

Tento príbeh je o partnerstve, v ktorom som trpela a vďačnosti za všetko, čo som sa touto drsnou cestou naučila... (čítať ďalej)

Zahoď fotku z ultrazvuku a zabudni

Moja cesta za dieťaťom trvala 9 rokov. Teraz už mám dvoch synov a skoro nikto v okolí nevie, čo všetko je za tým .... (čítať ďalej)

Nič nie je náhoda

Anjelov milujem a som vďačná, že sprevádzajú náš život. Môj príbeh je príbeh nevedomej ženy, ktorá v minulosti nevedela čo chce. Možno vedela, ale nebola dosť silná ...(čítať ďalej)

Dvojnásobnou stratou k sebe samej (Príbeh Dúhovej Mamy)

Sonda do vnútra ženy, ktorá hľadala samú seba a musela sa po opakovanej strate dieťatka v prvom trimestri znova pýtať, kým vlastne (bez dieťaťa) je ... (čítať ďalej)