Ďakujem všetkým odvážnym ženám za zdieľanie ich príbehov.

Spolu tak vytvárame liečivú platformu, ktorá prináša svetlo do života po strate dieťatka, v ktoromkoľvek týždni tehotenstva.

Ak s vami tiež rezonuje podeliť sa o svoj príbeh, ozvite sa mi prosím. Mailom 📩 mirka@duhovamama.sk alebo správou na Facebooku, či Instagrame. 

"Nie si obeťou, ak zdieľaš svoj príbeh. Ale tou, čo prežila a zapaľuje svet svojou pravdou.
A nikdy nevieš, kto práve tvoje svetlo, tvoje teplo a zúrivú odvahu potrebuje".

- Alex Elle -

A aký je tvoj príbeh?

Nebuď na svoj smútok sama, milá žena. Zdieľanie je liečivé. Nielen pre ďalšie ženy, ALE NAJMÄ PRE TEBA ♥.

Ja som iba mama

Všetky týždne boli ukážkové výsledky až na CTG  v 39tt: ,,Tu by mala byť srdcová činnosť, ale žiadna tam nie je. " ... (čítať ďalej)

Nikdy nezabudnem

Bol jún, my sme mali dva týždne pred svadbou a môjmu vtedy ešte snúbencovi napadlo, že by bolo fajn založiť si rodinu ... (čítať ďalej)

Moje okolie mlčalo

Ahoj Mirka, aj ja som dúhova mama a celý život mi to bude pripomínať vytetované srdiečko nad menami mojich dcér ... (čítať ďalej)

Moje ticho

Napriek zármutku a bolesti, ktorú striedala radosť, to bolo dokonalé. Stála som tam tehotná. V mojom tichu ... (čítať ďalej)

Neznesiteľný smútok zmizol

O bábätko sme prišli v 20tt. Bol to zamlčaný potrat. Ja som nič netušila, bolo mi len divne, že necítim pohyby ... (čítať ďalej)

Cesta k děťátku

V červnu přišla žádost o ruku a já jsem netrpělivě čekala na den, kdy budu moct počůrat ten zázračný papírek. Měla jsem pocit, že se mi dostavily snad všechny příznaky ... (čítať ďalej)

Najťažšie rozhodnutie

Náš príbeh sa začal v r. 2016, keď sme vysadili antikoncepciu, veď sa predsa v júni berieme a dieťatko sme si priali ... (čítať ďalej).

Ztráta dítěte je těžká zkouška

Děti jsem měla ráda a chtěla jsem je, ale až potom. Hlavně ne teď. V podstatě mi vyhovoval život, který jsem vedla ... (čítať ďalej)

Anjelik v našom živote

Je to už sedem rokov odvtedy, čo sme prišli o naše bábätko ešte v prvom trimestri tehotenstva. Všetko bolo v poriadku a zrazu som začala krvácať. Verdikt lekára bol jasný ... (čítať ďalej)

Som mama anjelov

🎶 Som mama anjela, jeho duša zletela, aby ma na chvíľu naplnila pocitom šťastia. Som mama anjela, jeho duša zletela, aby zas odišla a ja na sile tak rástla ... (vypočuť si celú pieseň)

Stratiť teba a nájsť seba

Keď sa spýtam samej seba kde začať? Príde odpoveď: v detstve. Moje detstvo? Žila som v sebadeštrukčnom programe ... (čítať ďalej)

Rozlúčka 

Tento príbeh je o partnerstve, v ktorom som trpela a vďačnosti za všetko, čo som sa touto drsnou cestou naučila... (čítať ďalej)

Zahoď fotku z ultrazvuku a zabudni

Moja cesta za dieťaťom trvala 9 rokov. Teraz už mám dvoch synov a skoro nikto v okolí nevie, čo všetko je za tým .... (čítať ďalej)

Nič nie je náhoda

Anjelov milujem a som vďačná, že sprevádzajú náš život. Môj príbeh je príbeh nevedomej ženy, ktorá v minulosti nevedela čo chce. Možno vedela, ale nebola dosť silná ...(čítať ďalej)

Dvojnásobnou stratou k sebe samej

Sonda do vnútra ženy, ktorá hľadala samú seba a musela sa po opakovanej strate dieťatka v prvom trimestri znova pýtať, kým vlastne (bez dieťaťa) je ... (čítať ďalej)

"Nie si obeťou, ak zdieľaš svoj príbeh. Ale tou, čo prežila a zapaľuje svet svojou pravdou.
A nikdy nevieš, kto práve tvoje svetlo, tvoje teplo a zúrivú odvahu potrebuje".

- Alex Elle -