Rozhovor: Prechodové rituály / Rozlúčka

 

Téma prechodových rituálov má pre mňa špeciálne na ceste k materstvu a po potratoch nesmierny význam, pretože je to vedomý čas, kedy sa zastavíme a máme možnosť uctiť si svoju cestu, ako aj nabrať silu pred ďalším krokom. A keď sa povie rituál, vôbec to neznamená 🙂 niečo „ezoterické“, pretože rituály sú súčasťou nášho života od nepamäti (krstiny, svadby, pohreby…).

Preto som veľmi rada, že moje pozvanie na rozhovor prijala úžasná sprievodkyňa (aj) prechodovými rituálmi a moja blízka duša.

Verím, že aj vy v ňom nájdete nové uhly pohľadu. Zdieľali sme totiž nielen naše osobné skúsenosti s rituálmi rozlúčky s nenarodenými detičkami, ale aj

  • Prečo sú prechodové rituály dôležité, ba až potrebné
  • Ako nám môžu pomôcť v liečení tela aj duše po traumatickej udalosti akou strata dieťatka je, a to v ktoromkoľvek týždni tehotenstva
  • Ako si ich vieme dopriať samy doma alebo v kruhu spriaznených žien
  • Ako to vyzerá v sprievode s inou (cudzou) osobou
  • Čo na to vlastne potrebujeme, či
  • Prečo niekedy rituál treba opakovať
  • ale aj oveľa viac …

Ďakujem Danke za veľmi inšpiratívny a podnetný rozhovor. 

Verím, že vás rovnako ako mňa, pohladí na duši a kto vie, možno ho budete zdieľať ďalej, pretože nesie krásne posolstvo a liečivú energiu.

A ak vás láka dopriať si takýto liečivý rozlúčkový rituál po strate dieťatka (aj s odstupom času), bude nám cťou previesť vás ním osobne v úzkom kruhu žien už o pár dní.

♥♥♥

KEDY: 16.10.2021

KDE: centrum Hagia Sofia (Bratislava – Ružinov)

CENA: 80 eur

Max. počet žienok: 8

 

Pre viac info sa nám neváhajte ozvať do správy alebo napísať email (mirka@duhovamama.sk)

♥♥♥

S láskou a úctou k jedinečnej ceste každej z nás,

Mirka a Danka

 

Miroslava Seňková

Som mama 2 anjelov a inšpirujem ženy ako kráčať k dúhovému dieťatku s radosťou a ľahkosťou. S vášňou neustále objavujem hĺbku alchýmie vedomého počatia a holistický prístup k plodnosti.

Som autorkou viacerých FERTILITY VIZUALIZÁCIÍ Ako sa naladiť na seba a svoje budúce dieťatko, ako aj online kurzov , kde sprevádzam ženy ako si cestu k materstvu užívať a nielen prežívať, ešte pred počatím dieťatka.

Pokiaľ vám chýba podporná skupina na ceste k materstvu, pridajte sa do uzavretej skupiny na Facebooku Alchýmia počatia nového života , kde nájdete ďalšie plodné inšpirácie.

Viac o mojej ceste si prečítate tu.