Rozhovor s Lenkou: Emócie a EFT

Dovoľujem si …

Zaslúžim si …

Je pre mňa bezpečné …

Tak toto sú len tri tipy z mnohých, ktoré nám Lenka Rumanová (EFT koučka) odkryla zo svojich niekoľkoročných skúseností s prácou s EFT (Emotional Freedom Technique) a jej klientami.

Rozhovor sa konal LIVE (naživo) na Instagrame @alchymiapocatia dňa 25.1.2020 o 10:00 hod. a bol k dispozícii 24 hodín.

Záznam nájdete aj na youtube. Verím, že si rozhovor užijete aj napriek technickým nedokonalostiam 🙂

Kto je Lenka Rumanová?

Moje pozvanie na rozhovor do seriálu „Na vlne plodnosti“ prijala Lenka Rumanová, ktorá sa venuje intuitívnej práci s telom, práci v kvantovom poli, EFT a ďalším technikám (napr. Ho´oponopono) a pomáha tak svojim klientom nazerať na svoje problémy z iného uhla pohľadu.

Viac o Lenkinej inšpiratívnej ceste sa dočítate tu.

Čo je vlastne EFT?

V skratke je EFT tzv. klepanie (ťukanie) na meridiánové body. Podľa Lenky Rumanovej si za pomoci 2 prstov vieme zlepšiť svoj život vo všetkých oblastiach. Ako? Nechajte sa inšpirovať Lenkinou prácou a darčekmi pre vás tu →  www.lenkarumanova.sk.

EFT mantry

S Lenkou sme rozoberali aj účinok EFT mantier.

EFT mantra je vlastne prehlásenie, krátky text, ktorý pravdivo definuje to, ako sa cítime v určitej situácii (s nejakým problémom), a ktorá zároveň obsahuje pozitívne vyjadrenie (voľbu, rozhodnutie) ku zmene.V spojení s EFT (techniky emočnej slobody) ťukaním môže byť často štartom ku zmene, k tomu, aby sme sa cítili v danej situácii (s daným problémom) pokojnejšie, uvoľnenejšie.

Tým pádom sa nám objavujú spôsoby, riešenia a cesty, ktoré sme dovtedy nevideli.

Avšak nielen to.

Vaše otázky

Odpovedali sme aj na časté otázky súvisiace so strachmi v oblasti plodnosti, najmä, keď sa dlho nedarí počať dieťatko alebo keď sme o dieťatko prišli:

  • strach z pôrodu
  • strach z otehotnenia
  • strach z opakovaných potratov
  • strach z toho, či budem dobrou mamou, ak môj vzťah s mamou nie je najlepší

Verím, že vám rozhovor bude prínosný a objavíte nové inšpirácie na ceste k svojmu dieťatku.

S úctou k jedinečnej ceste každej z nás,

Mirka

Miroslava Seňková
Inšpirujem ženy ako žiť plodne aj neplodnosť a kráčať v ústrety dieťatku napriek rôznym výzvam. Som autorkou jedinečnej Klubovne Alchýmia počatia, kde už teraz nájdeš pre seba viac ako 30 hodín netradičnej plodnej inšpirácie na tému vedomého počatia a práce s fertility mindsetom. Môžeme sa stretnúť pár krát do roka naživo (v Bratislave) na fertility kruhoch, ale aj pravidelne v rôznych online fertility programoch. Viac o spolupráci so mnou . A prečo Dúhová Mama? To rýchlo zistíš tu.