Rozhovor s Andreou: Obdobie šestonedelia

Téme šestonedelia, špeciálne po strate dieťatka, sa venuje veľmi málo (ak vôbec) pozornosti. Preto je mojím cieľom búrať tabu aj v tejto oblasti a zdôrazňovať jej význam, pretože aj potraty sú malé pôrody. Pre nás ženy je veľmi dôležité sa (nielen) v tomto období zazdrojovať (dočerpať energiu) a podporiť tak svoju ďalšiu vitalitu, či ďalšie tehotenstvo. Ako?

Tak aj o tomto sme sa rozprávali s popôrodnou dulou – Andreou Borkovou, ktorá sprevádza ženy prípravou na šestonedelie.

Ďakujem Andrejke za veľmi inšpiratívny a podnetný rozhovor. 

Viac o jej projekte a aktivitách sa dozviete na Instagrame pod @600nedelie.sk

Verím, že si v tomto našom rozhovore nájdete pre seba inšpiráciu, kdekoľvek na svojej ceste k dieťatku ste.

S láskou pre vás tvorí,

Mirka


P.S.

Viac inšpirácií nájdete v kategórii „Šestonedelie po potratoch“, kde som túto tému rozoberala aj so svojimi hosťkami.

Ak sa na svojej ceste cítite samé a potrebujete niekoho kto vám rozumie (pretože skúsenosť je neprenosná), veľmi rada vás privítam v podpornom kruhu žien na Facebooku v uzavretej skupine MAMY ANJELOV, ktorá vytvára bezpečné prostredie na zdieľania čohokoľvek, čo nás trápi a je priestorom, kde je každý príbeh prijatý s rešpektom.

P.S.2:

Ďalšie príbehy žien nájdete v kategórii „Vaše príbehy /Mamy anjelov“.

Miroslava Seňková
Inšpirujem ženy ako žiť plodne aj neplodnosť a kráčať v ústrety dieťatku napriek rôznym výzvam. Som autorkou jedinečnej Klubovne Alchýmia počatia, kde už teraz nájdeš pre seba viac ako 30 hodín netradičnej plodnej inšpirácie na tému vedomého počatia a práce s fertility mindsetom. Môžeme sa stretnúť pár krát do roka naživo (v Bratislave) na fertility kruhoch, ale aj pravidelne v rôznych online fertility programoch. Viac o spolupráci so mnou . A prečo Dúhová Mama? To rýchlo zistíš tu.