Rozhovor pre Talkslow

Nedávno som mala tú česť podeliť sa o svoj pohľad na tému straty dieťatka. Máriá Bernáthová, zakladateľka podcastu TALKSLOW, mi položila zaujímavé otázky.

https://www.talkslow.sk/miroslava-senkova

Čo je Talkslow?

Talkslow sú tématické rozhovory o ženách, otvorenosti a zmene. S podnetnými hosťami, so ženami aj mužmi, kde kvalita a otvorenosť slov hrá prím pred kvantitou a povrchnosťou. Poďme sa rozprávať nahlas o veciach, ktoré sa ženám v živote dejú. Ozvučme myšlienky a mnohé otázky, ktoré nám šrotujú hlavou, ale nemáme odvahu spýtať sa ich. (Máriá Bernáthová)

Celý rozhovor si môžete vypočuť tu: TALKSLOW „Som mama dvoch anjelov“


Ak si chcete vypočuť ešte viac inšpirácie, pozývam vás na moju video prednášku z online konferencie SAMA SEBOU, ktorá sa konala 21.10.2020, kde som mala možnosť zdieľať svoje skúsenosti na tému: 

SAMA SEBOU AJ PO POTRATOCH

Moja prednáška, ktorú bolo možné zhliadnuť zdarma v deň kongresu už síce nie je k dispozícii, ale keďže mi neustále prejavujete dôveru a čítate tento blog, či príspevky na IG/FB, rozhodla som sa, že vám ju sprístupním na neobmedzene dlhú dobu.

Za milú odmenu vo forme virtuálnej kávy si môžte vypočuť moje tipy

AKO SI CESTU K DIEŤATKU UCTIŤ, ALE AJ UŽIŤ.

www.buymeacoffee.com/duhovamama

👇 Získajte prístup k prednáške z konferencie SAMA SEBOU na stránke 👇

https://www.buymeacoffee.com/duhovamama/

Prednáška trvá 40 minút a dozviete sa v nej:

  • Ako si cestu k dieťatku uctiť?
  • Prečo je dôležité rozlúčiť sa s nenarodeným dieťatkom?
  • Prečo smútenie nie sú preteky a prečo nám porovnávanie nepomôže v liečení?
  • Aké prekážky nám bránia integrovať stratu dieťatka do každodenného života?
  • Ako ich prekonať?
  • Kedy sa začať pokúšať o dieťatko znova?
  • Ako sa naladiť na ďalšie dieťatko ešte pred jeho počatím?
  • Ako nevyhorieť a nezblázniť sa, ak sa nám nedarí počať dieťatko niekoľko mesiacov, či rokov?

Krátka ukážka (2min.) z prednášky:

Ďakujem 🙏 za vašu spätnú väzbu k prednáške:

Miruška krásna 🙂 nádherne si to povedala 🙂 Objimam ťa 🙂 / Lucka

„Pekne ste o tom hovorila, aj slzičky mi opať vyšli von. Už som to velakrát počula, že to tak mám robiť, len je ťažké prestať nato myslieť.“ / Zuzka

Ďakujem z celého srdca ❤️❤️❤️ Posielam veľa lásky  / Lucia

„Krásne slová. Kto nezažil nevie, čo sa deje v duši ženy. Ďakujem❤ „/ Katka

Mirka milá, súzniem, každá strata si zaslúži našu plnú pozornosť a plné prijatie nového i rozlúčenie. Ďakujem, že ste nápomocná svojou otvorenosťou a svojou tvorbou. Prajem bezpečné spracovanie emócií o ktorých hovoríte na konferencii a prijatie ťažko pochopiteľného, že všetko – aj to najťažšie – sa deje pre naše vyššie dobro. Mirka, Ďakujeme. / T.

„Milá Mirko, moc ráda jsem si tě poslechla, zase vidím, jak blízké si v tomhle jsme. Děkuju za to, co děláš.“ / Klára

Ďakujem za slová povzbudenia a pochopenia, ktoré potrebujem počuť v tomto mojom zložitom životnom období… / Ivana

„Veľmi podporujúce, sama si tým prechádzam a teším sa, že nás je stále viac, ktoré (ak sú pripravené) vedia/chcú o tom hovoriť otvorene a želám si, aby sa nám dostalo aj v iných sférach (napr.pracovnej) viac pochopenia, nie ľútosti. Je zaujímavé sledovať reakcie okolia a dúfam, že sa naučíme si viac veci/prežívanie zvedomiť, nevnucovať svoje na základe vlastných presvedčení/obáv/vzorcov myslenia, možno viac aktívne počúvať, precítiť a vcítiť sa, než len sa akoby otupelo prizerať. Škála emócií je úžasne rozmanitá, prečo si to „nevychutnať“, nevyhrať sa a neoslobodiť sa od starých vzorcov myslenia, ktoré nás vzdiaľujú od toho po čom v skutočnosti, vo svojej podstate túžime❤️. Super to bolo, ďakujem.“  / Bernadeta

Skvelá prednáška, ďakujem Mirka ♥️ Objímam  Neprišla som síce o bábätko, ale poznám v mojom blízkom okolí ženy, ktoré prišli a veľmi zle to prežívali. Takto aspoň viem, ako ich môžem podporiť … Ďakujem ♥️ / Ivona

„Ahoj Mirečko, děkuji vám. A to jsem si ráno jen řekla,že se mrknu, o co tady vlastně jde. Asi tahle přednáška tady na mě čekala. A velmi, velmi se mě dotkla. Až tak, že jsem vám na e -mail poslala svůj bříběh. Vypsala jsem se tolik, jako nikdy. Je to ale úplně jiný pohled na ztrátu andílka. Moc děkuji, otevřela se mi zase o kousek víc moje cesta. Krásný večer.“ / Míša

Nádherné a tak krásny upokojujúci hlas. Ďakujem ♡ / Janka

 

Miroslava Seňková
Som mama 2 anjelov a inšpirujem ženy ako kráčať k dúhovému dieťatku s radosťou a ľahkosťou. S vášňou pre objavovanie sa venujem téme VEDOMÉHO POČATIA z holistického pohľadu, ako aj vedomej PLODNOSTI po potratoch. Som autorkou eBooku ako zostať na vlne plodnosti ako aj eBooku Magické slová podpory po potratoch. Pokiaľ vám chýba energia na vašej ceste k materstvu, naskočte do 14 dňovej výzvy LONO plné ŽIVOTA. Viac o mojej ceste si prečítate tu.
Komentáre