Rozhovor v Talkslow

Nedávno som mala tú česť podeliť sa o svoj pohľad na tému straty dieťatka. Máriá Bernáthová, zakladateľka podcastu TALKSLOW, mi položila zaujímavé otázky.

Čo je Talkslow?

Talkslow sú tématické rozhovory o ženách, otvorenosti a zmene. S podnetnými hosťami, so ženami aj mužmi, kde kvalita a otvorenosť slov hrá prím pred kvantitou a povrchnosťou. Poďme sa rozprávať nahlas o veciach, ktoré sa ženám v živote dejú. Ozvučme myšlienky a mnohé otázky, ktoré nám šrotujú hlavou, ale nemáme odvahu spýtať sa ich. (Máriá Bernáthová)

Celý rozhovor si môžete vypočuť tu:

TALKSLOW „Som mama dvoch anjelov“

Miroslava Seňková
Som mama 2 anjelov a inšpirujem ženy ako kráčať k dúhovému dieťatku s radosťou a ľahkosťou. S vášňou pre objavovanie sa venujem téme VEDOMÉHO POČATIA z holistického pohľadu, ako aj vedomej PLODNOSTI po potratoch. Som autorkou eBooku Na vlne plodnosti (9 hravých tipov ako zostať v naladení na svoje budúce dieťatko, ešte pred jeho počatím) ako aj eBooku Magické slová podpory po potratoch. Pokiaľ vám chýba energia na vašej ceste k materstvu, naskočte teraz do výživného 7 dňového (online) FERTILITY RETREATU: LONO plné ŽIVOTA. Viac o mojej ceste si prečítate tu.
Komentáre